Kariera 💼 - 5% Rabatu - SMART GARDEN

 Poszukujemy pracowników

 Architekt krajobrazu

Wymagania niezbędne

 Wykształcenie wyższe kierunkowe (może być student ostatniego lub przedostatniego roku)

 Dobra znajomość roślin

 Dobra znajomość programu graficznego AutoCAD, Adobe Ilustrator (lub podobne)

 Kreatywność i zmysł estetyczny

 Dobra organizacja pracy własnej

 Odpowiedzialność

Wymagania dodatkowe

 Doświadczenie zawodowe

 Prawo jazdy kategorii B

Obowiązki

 Wyjazdy do klientów przed wykonaniem projektu

 Projektowanie zieleni, małej architektury ogrodowej

 Prezentacja projektu

 Przygotowanie fotorealistycznych wizualizacji 3D

 Inwentaryzacja zieleni

Oferujemy

 Praca zdalna tylko z wyjazdami do klienta czas od czasu

 Opłata ze stawką za m2 terenu

 Duża samodzielność w realizacji projektów

 Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Prosimy o podesłaniu CV i portfolio na kontakt@smartgarden-waw.pl

 Copywriter (ogrodnictwo, dendrologia)

 Wykształcenie wyższe / student ostatniego roku studiów w zakresie ogrodnictwa lub architektury krajobrazu

 Wysoki poziom umiejętności pisania

 Odpowiedzialne wykonywanie zadań

 Zaangażowanie

Obowiązki

 Edycja już istniejących materiałów

 Zbieranie i przetwarzanie materiałów niezbędnych do napisania tekstów

 Tworzenie materiałów do portali społecznościowych, e-mail marketingu, stron internetowych, blogów itp.

Oferujemy

 Praca zdalna

Prosimy o podesłaniu CV na kontakt@smartgarden-waw.pl