Przygotowaliśmy korzystny plik dla Ciebie
Co warto przemyśleć przed założeniem ogrodu?

Chcesz, aby my Ci zadzwonili? Zostaw swój numer

Wypełnij wymagane pola

WYŚLIJ

Dlaczego jest potrzebny system podlewania?

Każdy ogród, aby był piękny, wymaga odpowiedniego nawodnienia. Ręczne podlewanie trawnika oraz rabat mogą być uciążliwe i zajmuje cenny czas. Łatwo jest podlać za mało, za dużo lub całkowicie o tym zapomnieć. Co więcej, podlewanie ręczne wymaga Twojej obecności, co może przeszkadzać w wakacyjnych planach!

Z pomocą przychodzi automatyczny system do nawadniania ogrodu, który będzie go podlewał, nawet gdy nie ma Cię w pobliżu. Jest to idealne rozwiązanie, dla osób, które chcą:

 •  Oszczędzać czas – system wykona za Ciebie podlewanie;
 •  Oszczędzać wodę – automatyczny system zużywa mniej wody niż podlewanie ręczne;
 •  Oszczędzać pieniądze – rachunki za wodę będą niższe, a rośliny będą żyły dłużej.

Systemy nawadniające Rain Bird

to doskonała opcja dla osób, które mają na uwadze:
Ochrona wody
Produkty zostały zbudowane w celu oszczędzania wody przy jednoczesnym wydajnym utrzymaniu przestrzeni na zewnątrz. System do nawadniania ogrodu Rain Bird wie, ile wody zużyć i kiedy, możesz być pewny, że Twój trawnik będzie otrzymywać odpowiednią ilość wilgoci w optymalnych porach dnia. Nie tylko oszczędzasz wodę, ale także oszczędzasz pieniądze, nie zużywając więcej wody niż to konieczne.
Przyjazny dla użytkownika
Ważne jest, aby klienci czuli się swobodnie podczas korzystania z produktu, w który inwestują. Rain Bird zapewnia użytkownikom łatwe w obsłudze produkty do wszystkich potrzeb związanych z nawadnianiem. W SMART GARDEN nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące korzystania z oferowanych przez nas produktów, ale przekonujemy się, że większość naszych klientów jest w stanie szybko i wygodnie nauczyć się, jak korzystać z systemu nawadniania samodzielnie.
Szeroki wybór
Rain Bird oferuje szeroką gamę produktów dla prawie każdej lokalizacji i każdej potrzeby, dzięki temu możemy wybrać, który system nawadniania ogrodu Rain Bird będzie dla Ciebie najlepszy.
Wygoda
Dostępność tak wielu opcji bardzo doceniają osoby aktywne, którym brak czasu na codzienne podlewanie, a które chcą mimo to cieszyć się pięknym ogrodem i spędzać w nim chwile relaksu. To także ratunek dla tych, którzy wybierają się na dłuższy urlop, a chcą się cieszyć bujnym ogrodem po powrocie.
Jest to system, który zwraca się w 100% i płynie z niego szereg korzyści. Pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pracy przy podlewaniu ogrodu. Oszczędza wodę, pozwala na systematyczność w podlewaniu roślin i podawaniu nawozu. Właściwie podawana roślinom woda przez system nawadniający wpływa na obniżenie ryzyka roznoszenia chorób bakteryjnych i grzybowych przez rośliny oraz eliminuje całkowicie ryzyko poparzenia roślin podczas podlewania. Dodatkowo system nawadniania jest łatwy w obsłudze i konserwacji oraz zapewnia estetykę, dzięki tej niewielkiej inwestycji wzrasta atrakcyjność Twojego domu.

Proces montażu automatycznego nawadniani

Z czego składa się system podlewania ogrodu?

 • Podłączenie do wody – studnia z pompą lub kran;
 • Sterownik – daje możliwość programowania całych harmonogramów nawadniania w podziale na dni tygodnia, konkretne godziny, poszczególne sekcje w ogrodzie. Może być zamontowany jako na zewnątrz tak i wewnątrz budynku, przy gniazdu;
 • Wifi-Link – moduł zapewniający dostęp poprzez aplikację;
 • Filtry – hamują przenikanie zanieczyszczeń oraz osadów do instalacji. Ich obecność pomaga w zdecydowany sposób wydłużyć żywotność każdego z urządzeń, a także zapewnić im efektywną pracę bez strat ciśnienia;
 • Rury oddzielnych sekcje – obejmują fragmenty ogrodu o różnym rodzaju roślinności – różniącej się wymaganiami w stosunku do wilgotności gleby – takiej jak trawnik, rabaty kwiatowe czy żywopłot;
 • Zawory – sterowane za pomocą sterownika otwierają się i zapewniają dopływ wody do zraszaczy;
 • Skrzynia – zapewniają ochronę zaworom;
 • Głowice – wynurzalna głowica deszczująca eliminuje nadmierny przepływ oraz ogranicza dostawanie się zanieczyszczeń;
 • Dysze do głowic – pozwalają na pełną regulację kąta nawadniania terenów zieleni o nieregularnym ukształtowaniu powierzchni, a także krzewów ze względu na łatwość regulacji sektora nawadniania;
 • Zraszacze rotacyjne – ciśnienie wody powoduje wysunięcie dyszy oraz jej schowanie po zakończenie nawadniania;
 • Linia kroplująca – zapewnia równomierne rozprowadzenie wody w części naziemnej jak również podziemnej;
 • Czujnik opadów – wyłącza nawadnianie w momencie, gdy pojawi się deszcz i przekroczy zakładany poziom. Dzięki nim można odnotować wyraźnie zauważalne oszczędności w domowym budżecie. Rozmieszczamy na ogrodzeniu albo dachu budynku.

 

Wypełnij formularz kontaktowy

My skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Wypełnij wymagane pola

Wyślij
Czekać